مفتخریم اعلام نماییم دفتر نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات محافظ الماس در ایران به طور رسمی افتتاح شده از این پس فعالیت رسمی این شرکت در کشور آغاز می‌گردد. ما در این شرکت ارائه بهترین کیفیت محصول به هموطن ایرانی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم. محصولات ما در زمینه محافظت از دستگاه‌های دیجیتال از جمله صفحه گوشی‌های موبایل تفاوت فاحشی را در زمینه کیفیت ارائه می‌نماید.

محافظ الماس مجموعه محصولاتی تولید آلمان بوده که با کمک گرفتن از فناوری نانو تولید شده و خواصی بی نظیر به مصرف کنندگان ارائه می‌دهد و اینک به طور رسمی در دسترس هموطنان ما نیز قرار می‌گیرد. عمده محصولات ما در زمینه حفاظت از گوشی‌های هوشمند، تلویزیون، لپ‌تاپ، نویگیشن، تبلت، ساعت‌مچی، دوربین‌های دیجیتال، مانیتور و کنسول ‌های بازی است. در واقع بیشترین کاربرد این محصولات در محافظت موثر از صفحات حساس گجت‌های مختلف از جمله موبایل‌ها و تبلت‌ها است که مصرف آنها بسیار فراگیر است.

در بازار کشور ما محافظ‌های زیادی برای محافظت از صفحه این دستگاه‌ها وجود دارد. اما مقاومت هیچ یک با این محصولات تولید کشور صنعتی آلمان قابل مقایسه نیست. بد نیست به اختصار چند نمونه از ویژگی‌های منحصر به فرد محافظ الماس را اشاره نماییم تا برتری این محصول در مقایسه با سایر رقبا به خوبی نمایان گردد. می‌دانیم صفحه گوشی‌های موبایل از محل‌های بالقوه تجمع آلودگی‌ها می‌باشد. اولین خاصیت منحصر به فرد این محصول استفاده از تکنولوژی نانو در جلوگیری از تجمع باکتری‌ها در سطح صفحه نمایشگر گوشی موبایل است. دومین خاصیت فوق العاده آن افزایش مقاومت صفحه تا 600 درصد است که با کمک فناوری نانو، سطح نمایشگر را در برابر خراشیدگی و ضربه مقاوم می‌نماید. ویژگی‌های منحصر بفرد دیگری همچون آبگریزی و بدون حباب بودن نیز این محصول را مجموعا به یک کالای بی رقیب در بازار تبدیل می‌کند که وجود آن در بازار تحفه‌ای از ما خدمت شما هموطنان عزیز می‌باشد.

مفتخریم اعلام نماییم نمایندگی رسمی و انحصاری محافظ الماس در کشور، به آدرس تهران، اقدسیه، ابتدای بلوار اوشان، رو به روی پست برق ۶۳، جنب تاکسی سرویس اقدسیه، طبقه همکف، پلاک ۱۶ را به طور رسمی افتتاح و فعالیت خود را آغاز نموده‌ایم و این محصولات با کیفیت آلمانی را برای هموطنان عزیزمان که شایسته بهترین محصولات با بهترین کیفیت هستند ارائه می‌نماییم. در صورت نیاز به تماس برای اطلاعات بیشتر شماره تلفن 02122446692 ما پاسخگوی هموطنان عزیز خواهد بود.

 

 

 

گواهینامه‌های محافظ الماس

جهت مشاهده گواهینامه روی تصویر مورد نظر کلیک کنید.