حریم خصوصی در وب سایت محافظ الماس

محافظ الماس متعهد به آگاه نگه داشتن بازدیدکنندگان در ارتباط با نحوه گردآوری اطلاعات در وب سایت ما به آدرس www.diamondprotect.ir است. با استفاده از وب سایت ما و یا هنگام دریافت هرگونه محصول یا خدمات از طریق این وب سایت، شما موافقت خود را برای گردآوری و استفاده از اطلاعات مندرج در این سند مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام می‌کنید. در صورتی که با این سیاست موافق نیستید، لطفاً از این وب سایت استفاده نکنید.

لطفاً توجه داشته باشید که سایر سایت‌هایی که از طریق وب سایت محافظ الماس دسترسی پذیر هستند، سیاست و نحوه استفاده از داده های گردآوری شده مربوط به حفظ حریم خصوصی و روش‌های مربوط به افشاء اطلاعات منحصر به خود را دارند. روش‌های اطلاعاتی سایت‌های دیگری که به وب سایت www.diamondprotect.ir پیوسته هستند، تحت پوشش این سیاست حفظ حریم خصوصی نیست.

 

اطلاعات گردآوری شده بوسیله ما و نحوه استفاده از آن به منظور ارائه محصولات و خدمات بهتر به شما:

وب سایت محافظ الماس دو نوع اطلاعات جمع آوری می‌کند:

 • اطلاعات شخصی
 • اطلاعات غیر شخصی

 

اطلاعات شخصی:
به اطلاعاتی معطوف می شود که به ما در مورد مشخصات هویت شما اطلاعات ارائه می‌دهد و ممکن است برای تعیین هویت، نحوه تماس و یافتن شما مورد استفاده قرار گیرد. ممکن است نخواهید هیچگونه اطلاعات شخصی را ارائه دهید، ولی کماکان به بیشتر قسمت‌های وب سایت دسترسی خواهید داشت. اما ممکن است اطلاعات شخصی بازدیدکنندگانی که در صدد دستیابی به خدمات ارائه شده از سوی محافظ الماس هستند گردآوری شود.

از قبیل:

 • ثبت نام در سایت و استفاده از حساب کاربری من (My Account)  برای مقاصدی همچون پرداخت صورتحساب؛
 • ارسال تقاضا برای امکان استخدام؛
 • ثبت نام در برنامه‌های کمک به مشتری؛
 • ارسال تقاضا برای شرکت در برنامه‌ها، سمینارها، نمایشگاه ها و …
 • درخواست شمول در لیست محافظ الماس برای مراسلات پستی، ایمیل، ارسال پیام متنی، تلفن خانه، یا تلفن دستی، که هر چند وقت یکبار ممکن است در مورد آن با جزییات بیشتری در این وب سایت توضیح داده شود.

نمونه‌هایی از اطلاعات شخصی که ممکن است ارسال نمایید، شامل نام، آدرس پستی، شماره تلفن، شماره تلفن دستی، آدرس ایمیل، و سایر اطلاعات هویتی و تماس می‌باشد. ممکن است برخی اطلاعات مربوط به حساب مالی (در صورتی که آنرا ارائه نمایید)، به علاوه سایر اطلاعاتی که ممکن است در فرم‌های تقاضای کالا درج کرده باشید را گردآوری نماییم.

محافظ الماس از این اطلاعات شخصی برای ارائه خدمات، انجام کار، و بهبود تجربه بازدیدکنندگان هنگام مراجعه به وب سایت خود استفاده می‌کند.

 

اطلاعات غیر شخصی:
به اطلاعاتی معطوف می‌شود که هویت شخص بخصوصی را به تنهایی، یا در ترکیب با سایر اطلاعات غیر شخصی تعیین نمی کند. محافظ الماس ممکن است اطلاعات غیر شخصی را با استفاده از کوکی‌ها (Cookies)، فایل‌های تصویری متحرک غیر قابل مشاهده (GIF)، یا از طریق سایر داده‌های عبور و مرور به وب سایت جمع آوری نماید.

 

کوکی‌ها (Cookies):
برای اینکه بتوانیم بر استفاده فرد از وب سایت ما نظارت داشته باشیم، وب سایت محافظ الماس ممکن است کوکی‌هایی را به کامپیوتر یا دستگاه دیگری که دارید ارسال نماید. برای تعیین هویت استفاده کنندگان هیچ اقدامی به عمل نخواهد آمد، مگر اینکه اقدامی از سوی شما برای شرکت در مواردی همچون موارد ذیل به عمل آمده باشد:

 • خدمات فردی درخواست شده باشد؛
 • برای اخذ نمایندگی فرم تقاضا ارسال شده باشد؛
 • شمول در لیست پستی DIAMONDPROTECT.ir تقاضا شده باشد؛
 • رفتارهای غیر قانونی یا  فعالیتهای غیر مجاز مشکوک دیده شود؛ یا تعیین هویت کاربر طبق قانون الزامی باشد.
 • از کوکی ها به منظور بهینه سازی وب سایت محافظ الماس برای بازدیدکنندگانمان استفاده می شود.

 

فایل‌های تصویری متحرک غیر قابل مشاهده (GIF):
گاهی اوقات، ما با اشخاص ثالث به عنوان تامین کننده خدمات کار می‌کنیم که از فایل‌های تصویری متحرک غیر قابل مشاهده استفاده می کنند (که همچنین موسوم به تگ‌های پیکسلی، قالب‌های مبادله گرافیکی تک پیکسلی، وب بیکن ها، یا تگ های اکشن می باشند). فایل‌های تصویری متحرک غیر قابل مشاهده (GIF)، تصاویر بسیار ریز مجهز به تعیین کننده هویت می باشند، که در عملکردشان شبیه کوکی‌ها هستند و برای ردگیری فعالیت‌های آنلاین کاربران استفاده می شوند. به منظور سفارشی سازی خدمات ارائه شده به شما، ما همچنین از فایل‌های تصویری متحرک غیر قابل مشاهده (GIF) برای جمع آوری و مرتب کردن اطلاعات استفاده می کنیم. فایل‌های تصویری متحرک غیر قابل مشاهده (GIF) ممکن است با ترکیب اطلاعات شخصی ارائه شده از قبل، کاربر را شناسایی نمایند.

 

داده‌های عبور و مرور به وب سایت:
وب سایت محافظ الماس به صورت خودکار داده‌های ثبت شده در وب سایت همچون، اطلاعات آماری مربوط به فعالیت، ناوبری سایت، جریان عبور و مرور در شبکه، و حجم ( “داده های عبور و مرور به سایت”) را حفظ می‌کند. نمونه‌هایی از داده های عبور و مرور به وب سایت شامل موارد ذیل است:

 • نام دامنه، یا نشانی صفحه وب (URL)، که بازدیدکننده از طریق آن به اینترنت دسترسی پیدا می کند، (به عنوان مثال ” نام یک شرکت company.com” یک موسسه آموزشی school.edu ” ؛ یا بخش دولتیagency.gov” )؛
 • شماره استانداردی که ارتباط کامپيوترها در شبکه اينترنتی را کنترل مي کند (“IP”)؛
 • نوع مرورگر وب سایت مورد استفاده؛
 • صفحات بازدید شده وب سایت؛
 • تاریخ و ساعت استفاده از این وب سایت.

هدف اصلی ما از جمع آوری داده‌های عبور و مرور به سایت، بهینه سازی کاربری برای بازدیدکنندگان از وب سایت محافظ الماس است. داده‌های عبور و مرور همچنین به ما امکان می دهد که تجربه کلی کاربران در وب سایت‌مان را بهبود دهیم. داده های عبور و مرور در وب سایت ممکن است با ترکیب اطلاعات شخصی که قبلاً توسط کاربران ارائه شده بود، باعث شناسایی بازدیدکننده شود.

 

در میان گذاشتن اطلاعات شما با اشخاص ثالث:

محافظ الماس بدون موافقت شما، اطلاعات شخصی شما را برای اهداف تجاری خود، با اشخاص ثالث در میان نخواهد گذاشت، مگر اینکه فقط به منظور امکانپذیر ساختن ارائه خدمات برای محافظ الماس از سوی برخی از شرکت‌های وابسته (مطابق با قوانین و مقررات ذیربط)، یا سایر شرکت‌های مورد اعتماد، و یا در ارتباط با اهداف تجاری محافظ الماس (منوط به الزامات مربوط به حفظ حریم خصوصی و امنیت) باشد.

 

اجرای قانون:

همچنین در صورتیکه محافظ الماس تشخیص دهد که افشاء اطلاعات شخصی شما با حسن نیت و در پیروی از قوانین مربوطه، یا جهت پاسخگویی به برگ احضاریه، یا حکم ابلاغ شده به ما، یا به منظور محافظت یا برای دفاع از حقوق، املاک، یا امنیت کاربران ما، سایرین، و خودما می باشد، ممکن است چنین اطلاعاتی را فاش سازد. ممکن است محافظ الماس از سوی مقامات انتظامی یا قضایی ملزم به ارائه اطلاعات شخصی به مقامات مربوطه دولتی باشد. در پی دریافت حکم دادگاه یا برگ احضاریه، یا جهت همکاری با مقامات انتظامی برای انجام تحقیقات، اطلاعات شخصی شما ممکن است فاش شود. به منظور تعیین هویت اشخاصی که از خدمات ما برای فعالیت‌های غیر قانونی استفاده می کنند، محافظ الماس به صورت کامل با مراجع انتظامی همکاری می‌کند. هر‌ گاه محافظ الماس با حسن نیت تشخیص دهد که هر گونه فعالیتی غیر قانونی است، حق دادن گزارش یه مراجع انتظامی را خواهد داشت.

 

ادغام دو شرکت و خرید شرکت‌ها:

در صورت ادغام، ترکیب دو شرکت، یا فروش یا انتقال تمامی یا قسمت اساسی دارایی یک شرکت متعلق به محافظ الماس، یکی از دارایی‌هایی که معمولاً در این انتقال به انجام می‌رسد در خصوص اطلاعاتی است که ما از بازدیدکنندگان و مشتریان خود جمع آوری می‌کنیم ( که شامل اطلاعات شخصی و اطلاعات غیر شخصی است). اما، استفاده از این اطلاعات از سوی نهاد جانشین تابع شرایط و ضوابط این سیاست، و مطابق با اصلاحاتی خواهد بود که هر چند وقت یکبار اعمال می‌شود و شامل هر گونه اصلاحاتی است که در پی چنین معامله‌ای ایجاد می‌شود.

 

روش‌های مربوط به محافظت از اطلاعات:

به منظور جلوگیری از دستیابی، ایجاد تغییرات، یا از بین بردن اطلاعاتی که از طریق این وب سایت در دسترس محافظ الماس قرار داده شده است، از تلاش‌های تجاری معقولی استفاده خواهیم کرد. این تلاش‌ها شامل کنترل یا نظارت بر عبور و مرور شبکه جهت تشخیص هر گونه مبادرت غیر مجاز برای ارسال فایل، یا تغییر اطلاعات، و تحت برخی شرایط رمزگذاری اطلاعات حساس با استفاده از گواهی‌نامه  ایمنی لایه  سوکت “SSL”، یا فن آوری مشابه دیگری است. همچنین برای جلوگیری از هر گونه فعالیت غیر قانونی، یا فعالیتی که موجب ایجاد مسئولیت یا خسارت قانونی محافظ الماس شود، نظارت و کنترل انجام خواهد شد. به منظور در دسترس نگهداری خدمات برای تمامی بازدیدکنندگان، محافظ الماسمتعهد به حفظ امنیت وب سایت، و تداوم پیروی از قانون است.

با وجود اینکه محافظ الماس از تلاش‌های تجاری معقول برای جلوگیری از دستیابی اشخاص ثالث غیر مجاز به اطلاعات شخصی، که از طریق این وب سایت در دسترس محافظ الماس قرار داده شده است استفاده می‌کند، دستیابی یا دسترسی غیر مجاز از سوی شخص ثالث می‌تواند کماکان امکان پذیر باشد.

 

کودکان:

محافظ الماس اطلاعات شخصی کودکان زیر سن 13 را عمداً جمع آوری نمی‌کند. به علاوه، هیچیک از مندرجات وب سایت ما  برای کودکان مضر تلقی نمی‌شود. در صورتیکه محافظ الماس به این نتیجه برسد که به صورت غیر عمدی از کودکان زیر 13 سال اطلاعات شخصی جمع آوری شده است، ما این اطلاعات را از پرونده‌های خود پاک کرده و حساب ذیربط را خواهیم بست.

 

لینک ها:

این وب سایت ممکن است لینک‌هایی به بخش‌های دولتی، انجمن‌های صنعتی مختلف، و سایر وب سایت‌ها یا مطالب فراهم کند. این لینک‌ها فقط به منظور ارائه اطلاعات فراهم می‌شود.  محافظ الماس هیچگونه رایزنی، کالا یا خدماتی که از سوی اشخاص ثالث ارائه می‌شود را مورد تایید قرار نمی‌دهد. مادامی که مطالب شخص ثالث حاوی اظهارات مربوط به واقعیت، پیشنهادات، یا هر گونه تعبیر یا رایزنی باشد، شخص ثالث به تنهایی مسئولیت مندرجات وب سایت خود را به عهده خواهد داشت و محافظ الماس هیچگونه تعهدی نسبت به تایید صحت، کامل بودن یا مناسب بودن آن برای هر نیت و کاربری متقبل نخواهد شد. افزون بر آن، محافظ الماس سیاست‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی وب سایت‌های شخص ثالث ذیربط را مورد بررسی قرار نداده و مطالب آنها را میزبانی نکرده است، یا در مورد اقداماتی که این اشخاص ثالث در ارتباط با حفط حریم خصوصی بازدیدکنندگان به انجام خواهند رساند تصمیم نگرفته است. محافظ الماس تحت هیچ شرایطی مسئولیت مندربجات، سیاست‌ها یا اعمال اشخاص ثالث را به عهده نخواهد گرفت. محافظ الماس شما را تشویق می‌کند که سوال کنید، و قبل از افشاء اطلاعات شخصی‌تان به اشخاص ثالث بسیار محتاطانه عمل کنید.

 

تغییرات در خصوص این سیاست حفظ حریم خصوصی:

محافظ الماس حق افزودن اطلاعات، تغییر، تصحیح، یا بروزه كردن سیاست حفظ محرمانگی را با ارائه یک سیاست اصلاح شده در این وب سایت، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی محفوظ نگاه می‌دارد. هر گونه سیاست حفظ حریم خصوصی اصلاح شده، بلافاصله پس از چاپ در وب سایت به اجرا گذاشته خواهد شد. اما، هر گاه این سیاست به روز رسانی شود، تاریخ اصلاح آن اعلام خواهد شد.

 

سلب مسئولیت:

در صورتیکه کلمه عبور که به کاربر ارائه می‌شود بدست شخص ثالثی بیافد، یا در ارتباط با هر گونه فعالیت‌های غیر قانونی در ارتباط با این وب سایت، محافظ الماس مسئولیت به عهده نمی‌گیرد. در صورتی که کاربر بر این باور باشد که کلمه عبور وی بدون اجازه از سوی اشخاص ثالث کسب شده است، یا اینکه بازدیدکننده نگرانی‌های دیگری در ارتباط با حفظ حریم خصوصی داشته باشد، او باید فوراً با محافظ الماس تماس بگیرد تا کلمه عبور وی تغییر داده شود، یا اقدامات مقتضی دیگری به انجام برسد. این تذکر باید به info@diamondprotect.ir ارسال شود.

 

تاریخ 18 شهریور ماه 1396

گواهینامه‌های محافظ الماس

جهت مشاهده گواهینامه روی تصویر مورد نظر کلیک کنید.