محافظ صفحه الماس

خیلی بیشتر از محافظ‌های سنتی موجود در بازار

راهنمای استفاده در سه مرحله ساده

پس از انجام این سه مرحله محافظ صفحه الماس همانند پوست دوم بر روی تلفن همراه، تبلت یا هر وسیله دیگر قرار خواهد گرفت و مقاوت آن وسیله را تا 600% نسبت به ضربه و خراشیدگی افزایش خواهد داد.

راهنمای استفاده در سه مرحله ساده

پس از انجام این سه مرحله محافظ صفحه الماس همانند پوست دوم بر روی تلفن همراه، تبلت یا هر وسیله دیگر قرار خواهد گرفت و مقاوت آن وسیله را تا 600% نسبت به ضربه و خراشیدگی افزایش خواهد داد.

دستورالعمل های مهم برای استفاده:

تولید کننده و توزیع كننده هيچ مسوليتی در قبال اموال صدمه ديده‌ (صفحه نمایشگر و اشکال‌های سخت افزاری دستگاه) كه ناشی از تست دستگاه برای آزمودن ميزان سختی آن می‌باشد، ندارد. چرا که محافظ الماس توانایی تحمل فشار تا ۶۰۰ درصد بیشتر نسبت به حالت عادی را داشته و در مقابل فشار‌های بالاتر امکان صدمه دیدن محافظ الماس و دستگاه مورد استفاده وجود دارد.

  • قبل از استفاده از محافظ الماس، اطمينان حاصل كنيد که دستگاه خاموش است و به برق، شارژر، هدفون، کابل یو اس بی و ... متصل نیست. ضمناً توجه نمایید که هيچ‌گونه محافظی روی صفحه نمايشگر وجود نداشته باشد.
  • دقت كنيد كه دستمال مايع نانو بیش از حد به هدفون یا اسپيكر تماس پيدا نكند، زیرا ممکن است به تجهیزات آسيب برساند یا ضمانت دستگاه شما را نامعتبر سازد.
  • از محافظ الماس در نزدیکی حريق استفاده نکنید و همچنين از استعمال دخانيات هنگام استفاده محصول اجتناب ورزید.
  • محافظ الماس را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید.
  • این محصول توان این را دارد تا دستگاه‌هایی را که سایز آنها تا سقف 10 اینچ باشند، پوشش دهد لذا استفاده برای دستگاه‌هایی با اندازه بزرگتر از این باید تعداد بیشتری از محافظ الماس تهیه شود.
  • بالاترین سطح حفاظت از دستگاهی که آن را با این محصول پوشش داده‌اید بعد از گذشت 72 ساعت بعد از استفاده به دست خواهد آمد. 

 

چرا محافظ الماس به عنوان محافظ موبایل استفاده می شود؟

محافظ الماس، از بهترين لايه محافظ موجود در جهان كه به اسم 9H شناخته و به عنوان محافظ موبايل شناخته می‌شود، بهتر عمل می‌كند. شیشه 9H، مانند محافظ الماس، مقاوم در برابر آب و گرد و غبار است، اما بسيار سنگين بوده و در مقابل ضربه و شکستگی سیار ضعیف می‌باشد. محافظ‌های صفحه نمايشگر ساده موجود در بازار نیز معمولا ضد آب است، اما تنها در برابر کوچکترین خراش‌ها قدرت محافظت دارد. به محض اینکه اشیاء با قدرت بيشتر و عميق‌تر به صفحه نمایش خراش وارد كنند، معمولا به اين لايه محافظ نفوذ كرده و آنرا شكسته و يا خراش می‌دهد. علاوه بر این، به واسطه اين لايه محافظتی برای یک تلفن همراه، اغلب حباب‌های هوا روی صفحه نمايشگر شکل می‌گیرد. مخصوصا  زمانی که شما یک آیفون X، آیفون 8 یا سامسونگ edge جديد داريد، خراش پيدا كردن يا  و خیس شده آن بسيار نامطلوب و باعث ناراحتی است.

محافظ الماس، از سوی دیگر، به واسطه بهره‌گیری از فناوری نانو به کار گرفته شده که به وسيله يک پارچه روی سطح مورد نظر آغشته می‌شود بسیار آسان بر روی تلفن های هوشمند و همچنين سایر دستگاه‌ها و سطوح قابل استفاده است. همچنين اين نكته را هم باید در‌‌ نظر گرفت كه در ظاهر دستگاه تغييری ايجاد نكرده و کاملا نامرئی است با این وجود با چندين برابر مقاومت از دستگاه شما محافظت می‌کند. در حالی که محافظ های نمايشگر موجود یا شیشه‌های محافظ 9H اغلب در نور آفتاب درخشان می‌شوند و حالت بازتابش ايجاد می‌كنند و توان مقاومت در برابر ضربات سنگین و محکم را هم ندارند. لایه محافظ الماس به هیچ وجه دیده نمی‌شود بنابراین استفاده از گوشی‌های هوشمند را به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. گرچه محافظ صفحه الماس بيشترين و بهترين حفاظت را به وجود می‌آورد ولی همزمان با اين خاصيت از قدرت صفحه نمايشگرهای لمسی و اثر انگشت،كم نكرده و هيچ گونه تاثيری روی آن ندارد.

استفاده از محافظ صفحه الماس همراه بسيار آسان و سريع بوده و هيچ گونه اثر منفی همچون بازتابش و حباب از خود بر جای نمی‌گذارد. نه تنها كاملا نامرئی است بلكه به طور كامل از تشكيل باكتری جلوگيری كرده و خاصيت چسبنده نبودن آن باعث جذب قطرات آب نشده و خطر خراب شدن موبايل به واسه خيس شدن را هم كاهش می‌دهد. اين خاصيت همچنين از ماندن اثر انگشت بر روی صفحه نمايشگر جلوگيری می‌كند.

 

منظور از 9H چیست؟

در حال حاضر شيشه  9H  وجود دارد، اما محافظ صفحه الماس هم، چنین محافظتی را امكان پذير می‌كند. بسیاری از خودشان می‌پرسند كه منظور  9H چیست؟
9H مخفف كلمه (hartness) و يا سختی است كه مرتبه سختی و مقاوت را نشان می‌دهد. در حقیقت مرحله سختی عدد ٩ بالاترين سختی را در جدول مقياس توليد می‌باشد.

بر طبق اين قوانين، درجه سختی گوشی‌های هوشمند حدود 2 تا 3H می‌باشد. اين در حاليست كه اگر گوشی هوشمند با محافظ صفحه الماس محافظت شود، می‌تواند حداکثر سختی 9H را به دست آورد. هرگز نمی‌توان یک نظر قطعی در مورد قدرت و فشار اعمال شده به جسم را اندازه گرفت، زیرا این وابسته به بزرگی و خراش شیء مورد نظر است. هر قدر ميزان عكس العمل بالاتر باشد، فشار وارد شده بالاتر خواهد بود.

 

برای چه محصولاتی می‌توان از محافظ صفحه الماس استفاده کرد؟

تلفن‌های هوشمند، تلویزیون، لپ تاپ، نویگیشن، تبلت، ساعت مچی، دوربین‌های دیجیتال، مانیتور، کنسول های بازی
 
 
محافظ الماس موبايل، نه تنها تلفن‌های هوشمند شما را از خراش، شکستگی، آلودگی و باکتری محافظت می‌کند، بلکه بسیاری از دستگاه‌ها و سطوح دیگر را نيز تحت پوشش قرار داده است. در مقایسه با سایر محصولات همانند شيشه حرارت ديده و يا محافظ‌های موجود در بازار، محافظ صفحه الماس می‌تواند برای سطوح متنوعی استفاده شود. به ویژه در حال حاضر و با توجه به پيشرفت‌های تكنولوژی هر روزه دستگاه‌ها و وسايل مختلی در فرم‌های جديد و فوق العاده از قبيل تلويزيون‌های منحنی شكل یا خمیده و يا تلفن‌های هوشمند با گوشه‌های گرد، تولید می‌شوند. در اينصورت امکان اتصال آنها به محافظ‌های معمول موجود در بازار با توجه به طراحی‌های منحصر به فرد دستگاه‌ها قابل اجرا نيست. معمولا به علت اندازه بزرگ بسياری از دستگاها، همچون تبلت‌ها، مانيتورها، تلویزیون و … محافظ شيشه‌ای مناسبی برای اين سطوح وجود ندارد. این دقیقا همان چیزی است که محافظ صفحه الماس می‌تواند انجام دهد!
 
زیرا این محصول در حقيقت یک مایع نانو است که می‌تواند به راحتی در هر مکان و به هر شكلی آغشته شده و خاصيت سختی و مقاومت خود را حفظ كند. علاوه بر صفحه نمایشگر، پشت دستگاها نيز در برابر خراش، محافظت می‌شوند.

 

محافظ الماس چطور کار می‌کند؟

محافظ الماس از فن آوری فضایی، که برای ایجاد مقاومت بيشتر در مواد استفاده می‌شود، بهره می‌گيرد. بدين وسيله  اسكلت و سازه سطوح مختلف سختتر می‌شوند. محافظ صفحه الماس همانند پوست دوم در دستگاه شما، از آن محفاظت کرده و احتمال ايجاد خراش و شكستگی رو به حداقل می‌رساند.

در ابتدا هدف ما محافظت از وسايل ارزشمندی همچون تلفن های هوشمند، تبلت ها، ساعت ها، عینک و بسیاری از محصولات دیگر بود. این هدف به لطف فناوری نانو که در حال حاضر توسط فناوری فضایی تكميل شده است انجام پذير شده است تا مواد را مقاوم تر کند. مهم نیست که چه نوع دستگاهی را با محافظ الماس پوشاندين! (چه کوچک و چه بزرگ) مهم اين است كه تمام سطوح سختی چند برابر به دست آورده و طول عمر دستگاه چند برابر شده است.

در سراسر جهان بیش از 2 میلیارد نفر دارای یک گوشی هوشمند هستند. همچنين  تعداد استفاده کنندگان از عینک نیز روز به روز به طور چشمگیری افزایش می یابد. در آلمان از هر سه شهروند يک نفر دارای كم بينی است. اينكه روزانه چه تعداد از اين وسيله ها آسيب می بينند، از ديد هيچ كس پنهان نيست.

به لطف لايه محافظت نانو، ما قادر خواهيم بود تا سختی دستگاها و وسيله های مختلف را تا  600٪  در مقابل خراشيدگی و شكستن افزايش دهيم.

 

 

محافظ صفحه  نمایشگر برای آیفون X و آیفون 8

هر روز بیشتر و بیشتر گزارش شده می‌شود که Touch ID (حسگر اثر انگشت) آیفون کار نمی‌کند! این مشكل ممکن است علل مختلفی از قبيل داشتن كاور صفحه نمايشگر موبايل باشد، كه روی عملکرد Touch ID تأثیر می‌گذارد به وجود آمده باشد. محافظ صفحه الماس، می‌تواند بدون ترس از تحت تاثير قرار دادن عملكرد دستگاه، بر روی كل (نمايشگر و بدنه) قرار گیرد. محافظ صفحه الماس مانند پوست دوم بر روی گوشی‌های هوشمند شما کاملا نامرئی بوده و احساس نمی‌شود و همزمان در عملكرد دوربين و Touch ID تلفن همراه شما اختلال ايجاد نمی‌كند.

 

محافظ صفحه نمایش برای Samsung Galaxy S7 Edge

همزمان با توليد تلویزیون‌های مدرن با طراحی منحنی، تلفن‌های هوشمند ما نیز از لحاظ اپتیکی در طول زمان تغییر می‌کنند. مثلا سامسونگ گالاكسی S7 Edge با لبه‌های گرد و منحنی تولید شده است. همانطور كه می‌دانيد، محافظ‌های موجود در بازار نمی تواند تمام سطح نمايشگر آن را بپوشاند!

پس چه گزینه‌هایی برای محافظت صفحه نمایشگر برای سامسونگ گالاكسی S7 Edge وجود دارد؟
بسیار ساده است! محافظ صفحه الماس!

پوشش روی تمام سطوح با هر شكل و فرمی تنها با استفاده از يک دستمال امكان پذير است. شما همچنین با استفاده از محافظ صفحه الماس می‌توانید از خراشيده شدن پشت دستگاه مورد نظر خود محافظت کنید.

 

محافظ صفحه نمایش Nano چیست؟

با توجه به استفاده از فناوری نانو، ساختارهای اتمی دستکاری می شوند و مولکول‌های کوچک یک سطح شیشه‌ای میکرو مایع را تشکیل می‌دهند که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست. این لايه بسيار بسيار نازک از سایش و خراش محافظت می‌کند. علاوه بر این، سطح مورد نظر  نیز خاصيت نگه داشتن آب را از دست داده و آبگریز خواهد شد.

با این وجود، دستگاه شما ضد آب نخواهد بود، زیرا محافظ موبايل الماس نمی‌تواند مانع از ورود آب به فضاهای باز دستگاه شما شود. در عین حال، ساختارهای مولکولی نیز بسیار بسيار كوچک هستند تا حدی که ايجاد و نفوذ باكتری را غير قابل امكان می‌كند و اثر انگشت را می‌توان به راحتی با دستمال های ساده پاک کرد.

 

آيا محافظ الماس مضر است؟

با ورود یک محصول جدید که هنوز شناخته نشده است، معمولا اين سوال پيش می‌آيد كه آيا شیشه مایع مضر است یا خیر! آرامش خود را حفظ كنيد! تست‌های مختلف آزمايشگاهی قادر به تضمین ایمنی و سلامت محصول محافظ الماس هستند. با این وجود، از تماس محافظ الماس با چشم و دهان باید اجتناب شود. محافظ موبايل الماس نبايد در دسترس كودكان قرار بگيرد. پس از استفاده از محافظ الماس، باید دست‌ها خود را در هر صورت شستشو دهید.

 

آیا یک بسته از محافظ الماس کافیست؟

یک بسته محافظ صفحه الماس برای تمام گوشی‌های هوشمند و تبلت تا اندازه 10.1 اینچ كافی است. تبلت‌هايی مانند Sony Xperia Z4، سامسونگ Galaxy S3 Tab یا حتی Huawei MediaPad M2 دارای صفحه نمایش 10.1 اینچی هستند. برای تقریبا تمام ipadها، یک بسته محافظ الماس کافی است. فقط با iPad Pro با 12.9 اینچی باید 2 بسته از آن را استفاده کنید. برای سطوح بزرگتر، بسته‌های بیشتری باید مورد استفاده قرار گيرند.

لطفا توجه داشته باشید که یک بسته محافظ الماس را نمی توان بیش از یک بار استفاده کرد و در حقیقت به محض باز کردن بسته دستمال مرطوب آغشته شده به مواد نانو باید بلافاصله مورد استفاده قرار گیرد.

گواهینامه‌های محافظ الماس

جهت مشاهده گواهینامه روی تصویر مورد نظر کلیک کنید.