سوالات متداول در مورد محافظ الماس

موارد کاربرد محافظ الماس چیست؟
انواع تلفن‌های هوشمند، انواع مانیتور، تلویزیون، تبلت، لپ تاپ، دستگاه‌های راه‌یاب (نویگیشن)، انواع لنزهای دوربین و دوربین‌های دیجیتالی و…
آیا محافظ الماس برای محافظت از صفحات شیشه‌ای مناسب است؟
این محصول صرفاً برای صفحات نمایشگر و شیشه‌ی اتومبیل و انواع عینک‌ها طراحی و تولید شده است و به صورت خاص برای شیشه‌های خاص نیز قابل استفاده می‌باشد.
آیا محافظ الماس برای پشت تلفن‌های همراه نیز قابل استفاده است؟
بلی، “محافظ الماس” علاوه بر محافظت از صفحه‌ی نمایشگر تلفن همراه، از پشت تلفن‌های هوشمند نیز محافظت می‌کند، ولی تضمینی 100 درصد برای جلوگیری از شکستگی و خراش وجود نخواهد داشت چرا که نوع مواد تشکیل دهنده و سطح دستگاه شما در پوشش “محافظ الماس” تاثیر‌گذار است. ما در حال تولید محصولی هستیم که فقط برای موادی چون انواع پلاستیک کاربرد دارد. اطلاع بیشتر در مورد این محصول در آینده در سایت ارائه خواهد شد.
چه مدت زمان نیاز است تا محافظ الماس اثر جادوئی خود را روی وسیله‌ای که ما آن را با محافظ الماس پوشش داده‌ایم نشان دهد؟
“محافظ الماس” پس از مدت ۱۲ ساعت به پایداری کامل خواهد رسید و مناطقی که با “محافظ الماس” پوشانده شده است در برابر ضربه و خراشیدگی محافظت خواهند شد. توجه داشته باشید که محافظ الماس تنها توان ایجاد مقاومت تا ۶۰۰ درصد نسب به حالت عادی را دارا بوده و اگر فشاری بالاتر از این مقدار به دیوایس مورد نظر وارد شود، محافظ الماس و دیوایس شما صدمه خواهد دید.
چگونه می‌توان تشخیص داد که محلول محافظ الماس به خوبی سطح مورد نظر را پوشش داده است؟
“محافظ الماس” قابل رویت نیست. بنابراین شما با چشم قادر به مشاهده‌ی پوشش این محصول نخواهید بود. برای حصول اطمینان از اینکه سطوح مورد نظر شما به خوبی با محلول “محافظ الماس” پوشش داده شده است، کافیست چند قطره آب را روی سطح مورد نظر بریزید، اگر قطره‌های آب بر سطح مورد نظر جریان پیدا کرد به این معناست که سطح مورد نظر شما به خوبی با محلول “محافظ الماس” پوشش داده شده است.
زمان پایداری و عملکرد محافظ الماس چه مدت است؟
“محافظ الماس” به مدت ۱۲ ماه پایداری خود را روی سطوح مورد نظر شما حفظ خواهد کرد. البته نحوه‌ی تمیز کردن سطح مورد نظر نیز تاثیر به سزایی در این امر خواهد داشت. با توجه به خاصیت ضد چسبندگی چربی و لکه در محصول، برای تمیز کردن محصول از پارچه‌های نرم (پارچه‌ی تنظیف مشکی رنگی که همراه محصول ارائه شده است) استفاده شود. بهتر است برای تمیز کردن سطح مورد نظر از هر گونه مواد شوینده‌ی شیمایی پرهیز شود.
مقاومت محافظ الماس در برابر لکه‌های دیگر و حتی اثر انگشت چگونه است؟
“محافظ الماس” مانع جذب چربی و لکه رو سطوحی می‌شود که با این محلول آغشته شده است. چرا که این محصول خاصیت ضد چربی دارد. در صورت مشاهده‌ی لکه‌های ناشی از اثر انگشت و یا لکه‌های دیگر به راحتی قابل تمیز کردن خواهد بود. توجه داشته باشید که محافظ الماس ضد لک و حتی اثر انگشت نیست بلکه پس از مشاهده لک و چربی و آلودگی اگر از محافظ الماس استفاده کرده‌اید به راحتی اثر آن پاک و تمیز خواهد شد.
آیا محافظ الماس خاصیت ضد باکتریایی دارد؟
بلی، پارچه‌ی تنظیف همه باکتری‌های روی گوشی همراه را برطرف می‌سازد. ضمناً پارچه‌ی تنظیف این قابلیت را دارد که کلیه باکتری‌ها و آلودگی‌ها را از بین ببرد. محافظ الماس یک “نانو پوشش” نازک را روی سطح مورد نظر ایجاد می‌کند که باعث دفع هر گونه چسبندگی میکروبی و باکتریایی می‌شود. مشابه تکنولوژی که در بیمارستان‌ها برای کاهش میکروب و باکتری و تمیز کردن استفاده می‌شود.
نحوه عملکرد محافظ الماس به چه شکل است؟
“محافظ الماس” از یک فناوری پیشرفته استفاده می‌کند که در بالابردن مقاومت درفضانوردی کاربرد دارد. “محافظ الماس” از “فناوری نانو” و تغییر ساختار اتمی برای محافظت از دستگاه‌های شما بهره می‌جوید. در حقیقت ذرات نانو که در دستمال مرطوب شماره ۲ قرار دارند پس از کشیده شدن بر روی صطح مورد نظر وارد بافت مولکولی آن سطح شده و آنرا تبدیل یه یک سطح تقریبا سیغلی خواهند کرد، همین امر باعث افزایش توان مقاومت (تا ۶۰۰ درصد) برای دیوایس مورد نظر خواهد شد.
آیا محافظ الماس توانایی بر طرف کردن خراشیدگی روی سطوح را دارد؟
خیر، “محافظ الماس” در واقع برای محافظت از ضربه و خراشیدگی‌های بعدی طراحی و تولید شده است و قادر به بر‌طرف‌کردن مورادی که در حال حاضر وجود دارند نیست. هر چند که رویت خراشیدگی های کوچک را کمتر می‌کند ولی به طور کامل خراشیدگی‌ها را بر طرف نمی‌سازد.
آیا محافظ الماس کاملاً دستگاه مورد نظر من را ضد آب می‌کند و آیا از ورود آب به جاهایی که باز است جلوگیری می‌کند؟
خیر، “محافظ الماس” از ورود آب یا رطوبت جلوگیری نمی‌کند و دستگاه شما را ضد آب نمی‌کند. هر چند “محافظ الماس” این قابلیت را دارد که در برابر پاشیده شدن جزئی آب روی دستگاه شما محافظت کند.
آیا استفاده از یک بسته از محصول محافظ الماس برای پوشش دادن سطوح مورد نظر کافی است؟
برای یک تلفن همراه هوشمند، ساعت و یا یک عینک، یک محصول “محافظ الماس” کافی خواهد بود. یک بسته “محافظ الماس” برای همه تلفن‌های همراه و تبلت تا ۱۰.۱ اینچی کفایت می کند. برای پوشش سطوح بزرگتر به مقدار بیشتری از این محصول نیاز دارید. توجه داشته باشید که هر محافظ الماس توان پوشش تا سطح به اندازه ۱۰ اینچ را داراست که این اندازه برای صفحه نمایش، لبه‌ها و همینطور پشت موبایل کفایت می‌کند. بنابراین اگر برای سطوحی بیشتر از این مقدار تمایل استفاده از محافظ الماس دارید باید با توجه به اندازه دیوایس مورد نظر تعداد بیتشر از محافظ الماس تهیه شود. اگر شما در مورد مقدار و تعداد مطمئن نیستید، کافیست با واحد پشتیبانی ما ارتباط بر قرار کنید. کارشناسان ما با دریافت اطلاعات در مورد محصول مورد نظر شما پیشنهادی مطلوب به شما ارائه خواهند داد.
آیا امکان استفاده مجدد از محافظ الماس وجود دارد؟
خیر، امکان استفاده مجدد وجود ندارد. به دلیل اینکه شما از پارچه‌ی آغشته به مواد نانوی محافظ الماس برای سطوح مورد نظر خود تا زمان اینکه خشک شود استفاده می‌کنید.
آیا امکان برداشتن محافظ الماس از روی دستگاه و سطوح استفاده شده بدون هیچ تاثیر ظاهری وجود دارد؟
این سوال را با یک پرسش پاسخ می‌دهیم: چرا تصمیم به برداشتن “محافظ الماس” دارید؟ “محافظ الماس” پوششی کاملاً نامرئی است و شما هیچ وقت متوجه نخواهید شد که صفحه شما با این نوع محافظ محافظت شده است. اما در پاسخ به پرسش شما باید بگوییم که “محافظ الماس”، روی سطح مورد نظر را مانند “پوست دوم” پوشش می‌دهد و امکان برداشتن این لایه وجود ندارد.
با توجه به اینکه صفحه نمایش من شکسته شده است، آیا باز هم میتوانم از محافظ الماس استفاده کنم؟
خیر، به هیج عنوان استفاده از محافظ الماس برای سطوح شکسته شده توصیه نمی‌شود، این کار ممکن است کل دستگاه شما را خراب کند. قبل از استفاده از “محافظ الماس” شما باید سطح شکسته شده را تعویض نمایید.

سوالات مصرف کنندگان

آیا دستور عملی برای کاربرد محافظ الماس وجود دارد؟
بله، دستور عمل ویدیویی و همچنین دستور‌العمل کتبی برای شما آماده شده است. لطفا جهت مشاهده ویدیو نحوه استفاده از محافظ الماس از منوی سایت به بخش "راهنمای استفاده" مراجعه فرمایید. https://diamondprotect.ir/instructions
چه زمانی برای انجام پوشش مناسب است؟
از آنجایی که “پوشش الماس” به ۱۲ ساعت زمان برای تکمیل فرایند خود نیاز دارد، پیشنهاد می کنیم در هنگام شب، پوشش انجام گردد تا در طی شب این فرایند تکمیل گردد. پس از گذشت ۱۲ ساعت ذرات نانو بر روی بافت مولکولی سطح مورد استفاده به وضیعت پایدار رسیده و پس از گذشت ۷۲ ساعت سقف مقاومت حاصل خواهد شد.
آیا امکان استفاده از هر نوع تمیز کننده‌ی دیگری قبل از پوشش محافظ الماس بر روی سطح مورد نظر وجود دارد؟
لطفا از پارچه‌ی تمیز کننده‌ای که در بسته بندی وجود دارد استفاده کنید. این پارچه دقیقا برای این کاربرد طراحی شده است. اگر برای تمیزی از روش‌های دیگر استفاده کنید ما نمی‌توانیم حفاظت از وسیله شما گارانتی کنیم.
آیا استفاده از دستکش در حین استفاده از محافظ الماس ضروری است؟
خیر، نیازی به استفاده از دستکش در حین استفاده از “محافظ الماس” نیست.
چه مدت بعد از پوشش محافظ الماس روی سطح مورد نظر، می توانیم از تلفن همراه خود و یا ... استفاده کنیم؟
ابتدا باید اجازه دهید که وسیله‌ی مورد نظر شما پس از استفاده از “محافظ الماس” کاملاً خشک شود. برای این کار حداقل ۱۰ دقیقه زمان نیاز است. (قبل از استفاده) پس از 12 ساعت وسیله‌ی مورد نظر شما کاملا قابل استفاده خواهد بود چرا که “محافظ الماس” تاثیر جادویی خود را روی وسیله‌ی شما گذاشته است.
بعد از انجام مرحله‌ی دوم، چه مدت باید پارچه میکروفیبری را روی سطح مورد نظر بکشیم؟
این کار را تا زمانی باید ادامه دهید که سطح مورد نظر شما کاملاً براق شود. باید بررسی کنید که هیچ‌گونه رطوب از مرحله‌ی دوم روی سطح باقی نمانده است.
چه مراقبت‌هایی در هنگام استفاده از محافظ الماس باید در نظر گرفته شود؟
در حین استفاده از این محصول به هیچ عنوان دست خود را به چشم، دهان و بینی نزنید و پس از اتمام کار دست‌های خود را با آب بشویید.

گواهینامه‌های محافظ الماس

جهت مشاهده گواهینامه روی تصویر مورد نظر کلیک کنید.