محافظ شیشه اتومبیل
 
 

محافظ شیشه اتومبیل الماس

مناسب برای انواع اتومبیل و کامیون

ساخت کشور آلمان

راهنمای استفاده

محافظ شيشه الماس، همانند یک پوست دوم روی سطح شيشه اتومبیل شماست.
1. شيشه و يا آيينه اتومبيل خود را به طور کامل پاک کنید تا تمام آلودگی و گرد و غبارهای روی آن از بين برود. می توانيد با آب و يا شوينده ها اين کار را انجام دهيد. وجود آلودگی روی شيشه، مانع چسبندگی محافظ شیشه الماس به آن شده و در نهايت نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت، بنابراین شیشه ها رو به خوبی تیز کنید.
2. شیشه و يا آيينه اتومبيل خود را با استفاده از پارچه تمیز کننده داخل بسته تحت عنوان “مرحله ۱″ كاملا تميز كنيد. اين كار را تا زمانیکه مطمین شوید شيشه کاملا تمیز شده ادامه دهيد. در اين مرحله شيشه بايد كاملا تميز و به دور از هر گونه گرد و غبار و آلودگی باشد.
3. در اين مرحله ماده محافظ را از بسته بندی که با نام “مرحله ۲″ نام گذاری شده، بیرون آورده و به طور یکنواخت و آهسته روی شیشه و يا آيينه اتومبيل خود پخش کنید. داخل جعبه شامل دو دستمال نانو می باشد، كه يكی براي تميز كردن سمت راست و ديگري براي تميز كردن سمت چپ شيشه جلو كافی است. اين كار را به آرامی و یکنواخت و به صورت كامل ادامه دهيد تا دستمال به طور كامل خشک شده و هيچ مايعی روي آن نماند. اطمینان حاصل کنید که تمام سطح کاملا پوشیده شده است.
4. پس از انجام مرحله قبل به مدت ۱۰ دقیقه صبر کنید، سپس شیشه را دوباره با پارچه میکروفیبر تا زمانی که سطح درخشش پيدا كند، صيقل دهید. محافظ شیشه اتومبیل الماس برای اينكه به حداكثر سختی خود دست يابد به ۱۲ ساعت زمان نیاز دارد، لطفا در طول این مدت از مواد شوینده برای تمیز کردن سطح شیشه و یا آینده استفاده نکنید.

 

برای چه محصولاتی می توان از محافظ شیشه الماس استفاده کرد؟

محافظ شیشه اتومبیل الماس
شیشه جلوی اتومبیل
پنجره عقب
پنجره های جانبی
سقف های پانورامای یا شیشه ای
سپر شیشه ای جلوی موتور سیکلت
شیشه قایق
شیشه و پنجره های هواپیما
چراغ های اتومبیل

 

چرا محافظ شيشه الماس را برای شیشه اتومبیل خود انتخاب می كنيد!؟

محافظ شيشه اتومبیل الماس با استفاده از تکنولوژی پیشرفته فضانوردی ساخته شده تا شيشه و آيينه ها را مقاوم تر و سخت تر کند که مدت و كيفيت استفاده از آنها را ارتقاء دهد. شما هم اکنون می توانید سطوح شيشه ای خود را به طور كامل محافظت کنید. اين محافظ شیشه نه تنها از شیشه جلو اتومبیل بلكه شيشه ها و آيينه ها را چندین برابر نسبت به خراشیدگی، ضربه و شکستگی مقاوم كرده و از به جای ماندن آثار روغن و آب و باران و آلودگی های ديگر جلوگيری می كند.

این مزایا به دلیل تكنولوژی منحصر به فرد محافظ الماس است. لایه حفاظتی تشکیل شده به نازكی تنها حدود 100 نانومتر است. این قابلیت محافظ الماس با شيشه حرارت ديده قابل مقایسه است. شیشه حرارت ديده بسیار سخت و در مقابل خاک، روغن و آب بسيار دافع می باشند. ما در مورد پوشش نانو و ضخامت آن مقياس نانو صحبت می کنيم! مقياسی كه حدودا 500 بار نازكتر از موی انسان است که برای مشاهده اين لايه به میکروسکوپ های الکترونی بسيار قوی نيازمنديم. شما می توانید محافظ صفحه الماس را روی تمام شيشه ها استفاده کنید. با این حال، ما به شما توصیه می کنیم كه از آن به ويژه در شيشه جلوی اتومبيل كه بيشترين فشار را در اثر بادهای شديد و ضربه سنگ ریزه ها و همینطور آلودگی های مختلف بايد تحمل كند، استفاده كنيد.

اين پوشش از شيشه اتومبيل شما در برابر خراش و شكستگی احتمالی در اثر برخورد سنگ جلوگيری می كند علاوه بر این آن را هميشه تميز نگه می دارد. با توجه به اثر دافع آب، اين پوشش مانند یک سپر در برابر باران عمل می کند که با سرعت آب را به سمت ديگری هدايت كرده و از چسبيدن آب و هر نوع مایع دیگر به شيشه جلوگيری می كند. اين مزیت به ویژه در زمستان بسيار قابل اهميت است. حتي اگر شيشه شما در زمستان يخ بزند، اين پوشش باعث می شود كه به راحتی و بدون اينكه خراشی روی سطح آن ايجاد كنيد، آن را تميز كرده و خشک كنيد.

 

پوشش نانو دقيقا چگونه کار كرده و مزایای آن چیست؟

محافظ شیشه اتومبیل الماس، بسیار با دوام، انعطاف پذیر، فوق العاده صيقلی و با دارای خصوصیاتی چون از بین بردن چسبندگی آب، گرد و غبار، آلودگی، چربی، اثر برخورد حشرات در فصل تابستان و یخ زدگی در زمستان می باشد. سطوح پوشيده شده توسط اين لايه محافظ را می توان به طور کلی تنها با آب تمیز کرد، چرا که پوسته پوشانده شده از محافظ الماس در سطح شیشه از تجمع آلودگی ها جلوگیری می کند. در جهت حمايت از محیط زیست، استفاده از مواد شیمیایی مضر و گران قیمت، ديگر مورد نیاز نیست. افرادی كه علاقه به استفاده از مواد پاک کننده شيميايی و تشکیل شده از الکل و پاک کننده هايی با قدرت بالا ندارند، محافظ صفحه الماس بهترين گزينه براي جايگزين كردن است.

این بدان معنی است: محافظ الماس سازگار با محیط زیست است.

 

آیا محافظ  الماس براي شیشه اتومبیل مضر است؟

نه! با ورود یک محصول جدید که هنوز شناخته نشده است، معمولا اين سوال پيش مي آيد كه آيا شیشه مایع مضر است یا خیر! آرامش خود را حفظ كنيد! تست های مختلف آزمايشگاهی قادر به تضمین ایمنی و سلامت محصول محافظ الماس هستند. با این وجود، از تماس محافظ الماس با چشم و دهان باید اجتناب شود. محافظ موبايل الماس نبايد در دسترس كودكان قرار بگيرد. پس از استفاده از محافظ الماس، باید دست ها خود را در هر صورت شستشو دهید.

گواهینامه‌های محافظ الماس

جهت مشاهده گواهینامه روی تصویر مورد نظر کلیک کنید.